UA-43281134-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Centrum Gitarowe

Lucky Greg

 Grzegorz Łucki

Nasze placówki:

ul. Czarnogórska 14,

Wolska 12 , Szkolna 4

tel. 606328239

centrum.gitarowe@gmail.com

nip 945 133 10 92, regon 120797913

Dane do przelewu:

 

Grzegorz Łucki    

 58 1020 2906 0000 1702 0040 0382

 

 

 

 

Nasi nauczyciele są:

 • doświadczeni i przyjaźni
 • profesjonalnie wyszkoleni i z tytułami magistra lub absolweci naszego Centrum
 • członkami zawodowych organizacji edukacyjnych
 • oferują uczniom szeroki zakres specjalności nauczycielskich i umiejętności
 • zaznajomieni z wyzwaniami stawianymi przez nauczanie gry na innstrumentach
 • reagują na indywidualne style uczenia się

 

                                                                 Profile nauczycieli:

 

 

 

mgr Grzegorz Łucki – Właściciel Centrum Gitarowego Lucky Greg, instruktor gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej, pianina, keyboardu i perkusji. 


Pracuje jako muzyk, pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel muzyki w gimnazjum i szkole podstawowej. Jest kwalifikowanym muzykoterapeutą, wieloletnim instruktorem w Młodzieżowym Domu Kultury, organizatorem wielu przeglądów muzycznych i instrumentalnych w Małopolsce. Współpracuje z wieloma krakowskimi zespołami jako muzyk sesyjny. W roku 2008 i 2009 został wybrany Instruktorem Roku.

Jest związany z promocja kultury i sztuki w Podgórzu i na Woli Duchackiej w Krakowie.

 

Wraz z uczniami zdobył:

 • I, II i III nagroda na przeglądzie małopolskim Solvay 2006,

 • I, II nagroda i wyróżnienie na przeglądzie małopolskim Solvay 2007,

 • II i III nagroda na przeglądzie małopolskim Solvay 2008,

 • I, II i III nagroda Solvay 2009, 
 • I miejsce Małopolski Konkurs "Triada" 2011
 • I miejsce Małopolski Konkus "Triada" 2012
 • III miejsce Małopolski Konkurs "Triada" 2013

 

 
 

 

Bartosz Kotyza (były pracownik, dziękujemy !!)

 

Muzyk – Gitarzysta. Instruktor gitary elektrycznej, akustycznej oraz klasycznej. Absolwent Centrum Gitarowego Lucky Greg, od 2009 roku pracownik. Muzyka to jego pasja, co udowadnia czynnym udziałem w zespołach Citizen Groove oraz Bles. Uczeń Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wykładowca warsztatów gitarowych organizowanych dla młodzieży. Osoba, która cały czas poszerza swoje horyzonty muzyczne, ma dobry kontakt z uczniami. Prowadzi lekcje w przyjaznej atmosferze, co potwierdzają zadowoleni kursanci. Zapisz się, a sam się przekonasz!

 

 

 

Tomasz Kaczor (stale współpracujący)


Nauczyciel gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej i aktywny muzyk w jednej osobie.           Z uczniami pracował już od 16 roku życia. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał w kilku szkołach gitarowych, ale swoje metody i ,,know how” opiera na bogatym doświadczeniu studyjnym i scenicznym. Oprócz pracy w charakterze nauczyciela jest kompozytorem i gitarzystą w krakowskim zespole Blight Sign, którego jest założycielem. Ma na swoim koncie kilkanaście sesji nagraniowych w studiu oraz setki koncertów zagranych w całym kraju. Współpracę ze swoimi uczniami opiera głównie na rozmowie, dokładnie poznając charakter osoby z którą pracuje, przez co może indywidualnie dostosować program nauczania mając na uwadze wiek, zainteresowania i możliwości aspirującego gitarzysty.

 

 

 

 

 

 Tomasz Molsa

 

Absolwent Centrum Gitarowego Lucky Greg, oraz uczestnik III stopnia kursu. Współzałożyciel i były gitarzysta prowadzący heavy metalowego zespołu Mental State. Uczestnik różnych przeglądów i koncertów gitarowych, I nagroda na XXV Małopolskim Przeglądzie Dorobku Artystycznego Zespołów Klubowych "Solvay 2009", uczestnik "obozu rockowego" Interkamp w 2010 roku.

 

 

mgr Krzysztof Wyrwa

Basista, warr gitarzysta, muzyk sesyjny. Ma na koncie kilkanaście płyt i setki koncertów. Związany mocno z polską scena rocka progresywnego, a także lokalną sceną krakowską, zarówno w muzyce popowej, rockowej, jazzie jak i piosence poetyckiej. Gra w kilku autorskich projektach jak chociażby Frittata, udziela się też w zespołach Roberta Kasprzyckiego, Pauliny Bisztygi i wielu innych krakowskich artystów i wykonawców.

 

 

 

 

 

Bartłomiej Nowak

 Instruktor gitary elektrycznej, akustycznej oraz klasycznej. Absolwent Centrum Gitarowego Lucky Greg. Miłośnik wszelkich dźwięków progresywnych. 

 

 

 

mgr Piotr Grochowski

 

Pedagog, nauczyciel gimnazjalny, związany z kulturą i sztuką Podgórza, działa pod pseudonimem Afrodef/Peter Green, to krakowski raper i producent muzyczny, beatmaker, poruszający się w klimatach muzyki miejskiej.